Najnowsze promocje

Zaloguj

Witamy na stronie Biura Rachunkowego TAX- EXPERT działającego w formie spółki cywilnej  z siedzibą w Mysłowicach.
Posiadamy uprawnienia do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych: 35401/2009 oraz 35421/2009.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu księgowości dla firm o bardzo szerokim wachlarzu działalności gwarantuje pełen profesjonalizm i szeroką wiedzę, czego potwierdzeniem są certyfikaty księgowe wydane na podstawie zdanego egzaminu w Ministerstwie Finansów.

Nasze biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych dla spółek akcyjnych, spółek z o.o. , fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek cywilnych i spółek komandytowych, jak również dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie, co gwarantuje odpowiedni dobór oferty i sposobu obsługi. Korzystamy z najlepszych programów komputerowych, oraz stale się dokształcamy, aby oferować usługi w pełni profesjonalne i najwyższej jakości.

Nasze atuty to:

  • zaangażowanie w sprawy klientów
  • solidność
  • nowoczesność
  • fachowość

Powierzając nam prowadzenie swoich ksiąg rachunkowych możecie Państwo skupić się na prowadzeniu interesów, a nie zajmować się niejednokrotnie trudnymi i czasochłonnymi formalnościami, oraz procedurami w urzędach.

Obszar naszej działalności to praktycznie teren całego Śląska, a przedewszystkim miasta: Mysłowice, Tychy, Katowice, Sosnowiec oraz Jaworzno.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!